Мениджър Продажби
София
длъжност на непълно работно време

София длъжност на непълно работно време

Описание на позицията

За Нас...

Bulwork е първата агенция за подбор на технически персонал и ИТ специалисти в България с повече от 23 години значимо присъствие на пазара. Благодарение на висококвалифицирания ни екип от служители, в Bulwork предлагаме услуги на най–високо ниво, оправдаващи доверието и очакванията както на клиентите, така и на кандидатите ни.

Наш доверен клиент е...

Бързоразвиваща се компания, която се се занимава с разработване на софтуерни приложения и консултантски услуги свързана с cloud миграции, управление на cloud ресурси и разработване на cloud native приложения. В момента компанията е в процес на разработка на софтуер за автоматизиране на процеси в областта на човешките ресурси и за целта, търсят експерт в областта на продажбите. Това е отлична професионална възможност да станете част от техния екип в гр. София и да спомогнете за развитието на компанията на позицията:

Основни задължения за позицията:

- Вие ще имата възможност да организирате и ръководите цялостната дейност по осъществяване на продажбите на софтуерния продукт на компанията;
- Ще бъдете ангажиран в управлението и контрола за осигуряване на успешни продажби както и в откриването на потенциални клиенти за продукта;
- Активно ще участвате в преговори с нови клиенти и ще извършвате процеси по договоряне и продабжа на продукта;
- Ще следите пазара и ще изготвяте периодично отчети и предложения за подобряване на функционалността на продукта, както и стратегия за привличане на нови клиенти;
- Не на последно място, ще участвате в съставянето на годишния бюджет в сферата на дейност на отдел Продажби като пряк ръководител на този департамент.

Experience:

- Доказан предходен опит в сферата на продажбите;
- Отлични комуникационни и организационни умения;
- Добро владеене на Microsoft Office 365 (Teams, SharePoint, Excel, PowerPoint etc)
- Висше икономическо образование или образование в сферата на търговия и продажби.

Offer:

- Отлично трудово възнаграждение;
- Дългосрочен професионален ангажимент;
- Бонуси на база постигнати резултати;
- Възможност за работа от вкъщи;
- Стандартно работно време;
- Възможност да заемете мениджърска длъжност;
- Отлична възможност да се присъедините към водеща и стабилна организация.

При интерес към тази професионална възможност, не се колебайте да ни изпратете актуално CV на български или английски езици, или вашият Линкедин профил.

Конфиденциалността на получените кандидатури е гарантирана спрямо изискванията за закона за личните данни. Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.
Кандидатите не заплащат такси – услугите за тях са абсолютно безплатни!

БУЛУЪРК КЪМПАНИ ООД – агенция за IT подбор (лиценз No 2107 от 01.09.2016, издаден от МТСП).

POSITION CATEGORY:
Others

ITCD 2024 Employers