Мияч/ки
к.к. Слънчев бряг
От 1500 до 2000 лв.
 Подходяща за бежанци

Мияч/ки

к.к. Слънчев бряг длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.  Подходяща за бежанци

Отговорности

- почистване на кухненски инвентар
- поддържане на необходимите количества посуда
- работа с миялна машина
- осигуряване хигиена на работното място.

Изисквания и необходими умения

- бързина и сръчност
- добра работна дисциплина и организация
- умение за работа под напрежение
- позитивно отношение и колегиалност.

Ние Ви предлагаме

Фирмата предлага:
- Работа на смени по 8 часа + 1 почивен ден;
- Добро и сигурно заплащане от 1500лв. НЕТО
- Осигурена квартира ИЛИ пътни разходи
- Осигурено изхранване
- Гарантирана заетост до края на месец Септември;
- ТД с СО

УСЛУГИТЕ НА АГЕНЦИЯ „ ЕРНИК“ КЪМ ТЪРСЕЩИТЕ РАБОТА ЛИЦА СА НАПЪЛНО БЕЗПЛАТНИ.

Кандидатите могат да кандидатстват лично с автобиография и снимка на посочения адрес:
гр. Бургас, ул. “Константин Фотинов“1,офис 1

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

Удостоверение за посредническа дейност в Р.България № 1957 от 30.10.2015 гoдина.

Информация за контакт

Телефон: 0878527102

ITCD 2024 Employers