Монтажник на отопление (Германия)
други в чужбина

други в чужбина длъжност на пълно работно време

Silverhand е международна агенция за набиране на персонал, специализирана в предоставянето на човешки ресурси и услуги за професионално консултиране с най-високо качество. Вписана в Регистъра на посредническите агенции за Република България под Nr. 2360

Нашите услуги са 100 % безплатни - без такси и комисионни за превод и обработка на всички документи!

Благодарение на натрупания опит, постоянното обучение на служителите и иновативните методи за подбор и набиране на персонал, хиляди хора са намерили нова работа в чужбина. Ние предлагаме сигурни и стабилни работни места при проверени работодатели.

Отговорности

монтаж на тръби (полагане и пресоване на тръби)
общи работи на ВИК отопление
работа на подемна платформа
цялата работа се извършва в хале

Изисквания и необходими умения

владеене на немски език на добро комуникативно ниво (проверява се в разговор по телефона)
предишен професионален опит
подходящо образование ще се счита за предимство
шофьорска книжка
личен автомобил
комуникативност, ангажираност и работа в екип

Ние Ви предлагаме

атрактивно възнаграждение: 12-13 EUR бруто / час + нето добавки
настаняването е организирано от работодателя и се заплаща от служителя
немски трудов договор директно с немския работодател
удържане на данъци и социални осигуровки от немския работодател
възможност за седмични аванси
възможност за извънреден труд
възможност за дългосрочна заетост и професионално развитие
право на отпуска
много добра подкрепа от нашия екип

Информация за контакт

Телефон: +359 87 65 43 150 +359 87 760 0657 +359 87 900 2559

ITCD 2024 Employers