HRS Bulgaria
Мотокарист/Електрокарист
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент - уважавана компания, лидер в сферата на лоистиката, търсим да назначим служители на позиция:

Отговорности:

Управление на мотокар и високоповдигач;
Извършване на товаро-разтоварна дейност с и изпълнение на заявки;
Отговорно, качествено и навреме изпълняване на поставените задачи;
Проследяване за правилната експлоатация на машините, с които работи;
Спазване на правилата за безопасност на територията на работното място.
Компанията предлага:

Отлично възнаграждение и условия на труд;
Трудов договор и осигуряване на реалното възнаграждение;
Работно време - понеделник/петък - 09:00/18:00 ч.;
Дългосрочност и сигурност в трудовите взаимоотношения;
Работа в доказана компания с утвърдено име.
Изисквания към кандидата:

Предходен опит на сходна позиция ще се счита за предимство;
Прецизност, организираност, внимание към детайла;
Лоялност към компанията, отговорност към поставените задачи;
Свидетелство за управление на мотокар/електрокар/високоповдигачи ще се счита за предимство;
Умение за работа в екип.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers