ЧАСТНО СРЕДНО УЧИЛИЩЕ БРИТАНИКА ООД
Начален учител
София

София длъжност на пълно работно време

За нас

BRITANICA PARK SCHOOL си поставя за цел да развие пълния потенциал на всеки един от учениците си, като осигурява на децата въздействаща и мотивираща учебна среда, която им помага да изграждат уменията и характера, необходими за успех в глобалното общество.

Вярваме, че за да подготвим отговорни граждани на света, нашите ученици трябва:
- да са насърчавани да мислят, да проявяват креативност, да откриват решения и да могат да се самооценяват;
- да са стимулирани да се грижат за околната среда и да участват в екипни проекти за устойчиво развитие в нашето зелено училище;
- да са насърчавани да водят здравословен начин на живот;
- да са подкрепяни чрез постоянни и конструктивни насоки и начертани следващи стъпки в обучението им.

Отговорности

- да обичаш децата и да вярваш в техните способности;
- да съм отговорен;
- да се отнасяш с уважение към учениците, техните родители и колегите си;
- да си постоянен в грижата и развитието на учениците.

Изисквания и необходими умения

- завършено висше образование със степен магистър или бакалавър в следните специалности: “Начална училищна педагогика “, „Начална и предучилищна педагогика“, „Начална педагогика с чужд език”, „Начална училищна педагогика с чужд език” или други еквивалентни (позицията може да се заеме и от студент в изброените специалности);
- педагогическа правоспособност;
- компютърна грамотност;
- предишен опит в работа с деца и опит като учител е предимство.

Ние Ви предлагаме

- Възможност за различни видове обучения с цел професионално и личностно развитие;
- Добро заплащане;
- Модерно оборудване и аудио-визуална техника от най-висок клас;
- Възможност за участие в разработване на учебни материали;
- Част от голямото семейство на BRITANICA PARK SCHOOL.

Информация за контакт

Телефон: 0893568298

ITCD 2024 Employers