АВО-Бел Езиков и изпитен център
Оперативен счетоводител и ТРЗ
Ifbrs
От 2000 до 3000 лв.

Ifbrs длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Отговорности

ПОЗИЦИЯТА ВКЛЮЧВА
Изготвяне договори и допълнителни споразумения. Поддържане на служебни досиета.
Обработване на първични счетоводни документи Извършване на банкови операции във връзка с регулярни плащания
Отчитане командировъчни - водене на регистър на командировъчните
Работа със специализиран софтуер за разходи и плащания към клиенти, включително обработване на база данни и въвеждането им в системата
Обработка на складови документи и участие в процеса на планови и извънаредни ревизии и инвентаризации;
Позицията работи със съдействие на външна счетоводна фирема

Изисквания и необходими умения

Търсим амбициозен човек с експертиза в счетоводната дейност.
Образование - висше икономическо
Отлично познаване на данъчното и трудово-осигурително законодателство
Минимум 5 години опит в областта на ТРЗ

Ние Ви предлагаме

Работно място във водеща, стабилна и постоянно развиваща се компания;
Трудов договор на пълно работно време и реални осигуровки.
Много добра работна среда,сплотен и отзивчив колектив.
ITCD 2024 Employers