Оператор - Кол център
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Ние сме Кеш Кредит – компания с лидерска позиция в бързото кредитиране. Отличителни за нас са – иновативният подход към бизнеса, технологичните решения, цялостното обслужване на клиента на най-високо ниво.
Вярваме, че клиента е основата на бизнеса, а служителите ни са ключа към развитието на компанията. Благодарение на тях мечтите в нашата компания се превръщат в проекти, а целите в постижения. Ето и някои постиженията, които постигнахме заедно:
• Предоставяме единственото в България одобрение за кредит до 6 мин.
• Стартирахме първото в света кандидатстване за кредит през Viber
• На 13-то място сме в ТОП 100 на най-добрите работодатели в България за 2022г.

С цел разширяване на бизнеса ни, търсим да назначим ОПЕРАТОР КОЛ ЦЕНТЪР.

Отговорности

∙ Реализираш изходящи и входящи обаждания към клиенти на компанията с цел продажба;
∙ Приемаш и обработваш входящи обаждания от нови или настоящи клиенти;
∙ Съдействаш на служители и партньори, като оказваш помощ по търговския процес;
∙ Отговаряш на запитвания, свързани с продукта, услугата, дейността на компанията ни – Facebook/Instagram/Mailing/Chat

Изисквания и необходими умения

∙ Средно образование. (Висше образование се счита за предимство)
∙ Опит в обслужването на клиенти се счита за предимство;
∙ Компютърна грамотност – MS Office, Internet, Facebook, Instagram, Chat – привлича млади хора
∙ Отлични комуникативни умения;

Ние Ви предлагаме

∙ Безсрочен трудов договор – показва стабилност в отношенията служител – работодател
∙ Удобен график на работа
∙ Работа в млад и динамичен екип;
∙ Корпоративни обучения;
∙ Възможност за развитие и работа по различи проекти;
∙ Възнаграждение, на което можеш да влияеш;
∙ Допълнително здравно осигуряване

Информация за контакт

Телефон: 0884624679

ITCD 2024 Employers