УиПривент България ЕООД
Оператор видеонаблюдение
Велико Търново
От 1000 до 1500 лв.

Велико Търново длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

„WePrevent“ е компания с над 10-годишен опит в живото видеонаблюдение 24/7, което се осъществява в нашият офис във Велико Търново. Към този момент в българският ни екип работят над 160 души. Нашата мисия е да осигурим на клиентите си сигурност и защита, предоставяйки отговорно и професионално обслужване.

Отговорности

Личностните характеристики, които търсим в бъдещите ни колеги се свеждат до: отговорност, лоялност и наблюдателност, фокус върху детайла, концентрация за продължителен период от време и аналитично мислене. Бързо и адекватно реагиране. Добри умения за екипна работа. Проактивното отношение към работата се счита за предимство!

Изисквания и необходими умения

Изискванията ни към кандидатите са: да имат минимум средно образование, неспециализирани компютърни умения, основни познания по английски език и чисто съдебно минало.

Ние Ви предлагаме

Ако припознавате себе си в тези изисквания, можем да предложим:

- Работа в млад, сплотен и мотивиран колектив;
- Интересна и динамична работа;
- Трудов договор с реални осигуровки;
- Добри условия на труд;
- Платено фирмено обучение;
- Възможност за кариерно израстване;
- Работа на пълно работно време (дневни или нощни 8 часови смени);
- Фиксирана базова заплата;
- Бонус система при справяне със ситуации;
- New Person Bonus - бонус при задържане на служителя минимум 6 месеца;
- Коледен бонус;
- Заплащане на нощен труд;
- Заплащане на празничен труд;
- Заплащане на допълнително положен труд;
- Социални придобивки - ваучери за храна 100 лв., безплатен офталмологичен преглед, карта за безплатни лабораторни изследвания и други.

Търсите стимулираща и отговорна работа?
Готови сме да разгледаме вашето CV с актуална снимка!

Присъединете се към "WePrevent" и бъдете част от една успешна и бързо растяща компания!

За допълнителна информация:
0896708908

Информация за контакт

Телефон: 0895566117

ITCD 2024 Employers