БИЛДИНГ 4 ЕООД
Партньор - консултант недвижими имоти
София
От 4000 до 5000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

Агенцията ХОУМ 1 е част от група компании с основна дейност строителство и търговия с недвижими имоти - “Билд Комерс 1” ООД, “Билдинг 4” ЕООД, “Екострой 12” ООД. Ние разполагаме със задълбочени познания в маркетинга, продажбите и управлението на имоти в страната, както и в консултирането на клиенти, инвестиращи в сектора.

ХОУМ 1 съдейства в целия процес по покупка или продажба на недвижими имоти. Комбинираният ни опит като инвеститор и доставчик на услуги ни позволява да разберем по-добре нуждите на нашите клиенти.

Описание на позицията

КОНСУЛТАНТ НЕДВИЖИМИ ИМОТИ
Знаеш ли кое ни различава от останалите агенции за недвижими имоти?

Не търсим хора, които да работят за нас, търсим хора, които да работят за СЕБЕ СИ.

Агенцията ХОУМ 1 е част от група компании с основна дейност строителство и търговия с недвижими имоти. ХОУМ 1 дава възможност на нашите агенти с нови медии, технологии и образователни ресурси като използваме иновациите и изобретателността, да преследваме безмилостно целите си. Виждаме възможност там, където другите не я виждат, и се събуждаме всяка сутрин с прост императив: НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА!

Изпрати ни своята кандидатура!

За нас е важно какви личности допускаме в нашата компания, защото средата изгражда. Затова одобрението на кандидатите минава през 3 етапа:

Автобиография. Искаме да разберем повече за теб и твоите силни страни. Всички подадени CV-та без снимка, или с неподходящо съдържание няма да бъдат разгледани.

Мини-интервю. Среща, на която ще ти представим визията на агенцията ни. Ще ти разкажем повече за изискванията си. Ще ти дадем два теста, които да решиш. Ако те одобрим, ще преминем към следващия етап.

Лична среща. Тук ще разберем дали гледаме в една посока.

КАКВО ПРЕДЛАГАМЕ НИЕ:

Професионално първоначално обучение

Работа в динамичен, млад екип;

Възможност сам да определяш границата на доходите си;

Гъвкаво работно време;

Възможност за дългосрочна професионална реализация;

Достъп до база данни от клиенти и оферти;

Служебен телефон и компютър;

Бонуси за реализирани цели на екипа;

Трудов или граждански договор сключен с юридическо лице Билдинг 4 ЕООД

Информация за контакт

Телефон: 0897001111

ITCD 2024 Employers