Продавач-консултант
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

Nak Market е италиански магазин, предлагащ богат асортимент от висококачествени хранителни и нехранителни продукти от цяла Италия, както и познати марки продукти на нашия пазар.
Това, към което се стремим най-много е да пренесем италианския дух и култура на наша земя и да превърнем пазаруването в едно вълнуващo преживяване.
Във връзка с нашето разрастване си търсим енергични, позитивни и комуникативни Продавач-консултанти за кв. Смирненски

Отговорности

- Обслужване и консултиране на клиентите на магазина;
- Работа на каса;
- Подредба на продуктите по регалите в магазина, както и правилното им етикиране.

Изисквания и необходими умения

- Учтиво и позитивно отношение към клиентите;
- Умение за работа в екип;
- Отговорност при изпълнение на поставените задачи;
- Внимание към детайла;
- Лоялност;
- Желание и мотивация за работа с хора;
- Предишен опит не е задължителен.

Ние Ви предлагаме

- Въвеждащо и последващо обучение;
- Конкурентно месечно възнаграждение;
- Трудов договор на пълен работен ден и на реални осигуровки;
- 5 дневна работна седмица на график;
- Ваучери за храна;
- Допълнитeлно здравно осигуряване;
- 20 дни платен годишен отпуск;
- Приятна работна атмосфера с позитивен и сплотен колектив.

Ако мечтаете за сигурна работа, коректен работодател и място, на което ще се чувствате оценени, не се колебайте да кандидатствате при нас!

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност, съгласно изискванията на ЗЗЛД и ще се използват само за подбор.

Информация за контакт

Телефон: 0878 154 184

ITCD 2024 Employers