ОЗОН ЕНТЪРТЕЙНМЪНТ АД
Продавач-консултант в книжарница (НДК)
други в България

други в България длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Озон Ентъртейнмънт е един от най-големите и бързо развиващи се магазини за електронна търговия в България. Настоящото ни портфолио включва ozone.bg, baby.bg и международните ни уебсайтове в Румъния, Гърция и Хърватия, както и нашите физически магазини Ozone Games, Ozone Live, PhotoPavilion и издателство Artline Studios. Търсим новият си колега за позицията Продавач-консултант в книжарницата под НДК.

Новият ни колега ще има следните задължения:

Да извършва продажба на учебници, помагала, книги и канцеларски материали;
Да отговаря за наличността и правилната подредба на продуктите в книжарницата;
Да насочва и консултира клиентите по отношение на техните запитвания;
Да отговаря за качественото предаване на пратки към клиентите ни;
Да използва фирмените складови и счетоводни софтуери;
Да работи с пари - издава касови бележки и фактури.
Основни изисквания за позицията:

Познания и интереси в областта на книгите;
Интерес към ученическите помагала и пособия;
Отговорност и стриктност;
Добри организационни, комуникационни и междуличностни умения;
Опит в областта на търговията с книги, учебни помагала и канцеларски материали се счита за предимство.
Какво предлагаме ние:

Работа в млад екип и в динамична среда;
Дългосрочен ангажимент на трудов договор;
Работа на пълен работен ден;
Шанс да се присъединиш към една от най-бързо развиващите се компании в България;
Ваучери за храна;
Спортна карта на преференциална цена за достъп до стотици обекти за спорт и релакс в страната;
Специални цени и отстъпки за пазаруване от Оzone.bg;
Специализирани вътрешни обучителни програми.

Ако смяташ, че отговаряш на горепосочените критерии и искаш да си част от екипа ни, кандидатствай, като изпратиш актуална автобиография.

ITCD 2024 Employers