Ноу-Хау Диджитъл ООД
Проджект мениджър в дигитална маркетинг агенция
Варна
От 1000 до 1500 лв.

Варна длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

За нас

Know-How Digital е дигитална маркетинг агенция базирана в град Варна, която е специализирана в областта на онлайн рекламата. Агенцията е създадена през 2017, като работи активно с бизнес клиенти от цялата страна.

За ръководене на ежедневната работа с рекламните активности за поверените клиентски брандове в социалните мрежи и платформи - Facebook, Instagram и Google, търсим млад и мотивиран човек, който да заеме централна роля в нашия екип.

Отговорности

Какво ще вършиш при нас:

– Управление и ръководене на клиентски проекти по дигиталния им маркетинг в социалните мрежи Facebook и Instagram, както и маркетинг платформата Google Ads;
– Провежда частична комуникация с клиентите, спазвайки стандартите на агенцията;
– Разработване на ежемесечни дигитални маркетинг стратегии спрямо целите на клиента;
– Работи с екип от специалисти, следи за качественото изпълнение и спазване на срокове;
– Планиране и създаване на кампании и маркетинг съдържание заедно с екипа на агенцията;
– Подготвя и изпраща месечни отчети към клиента, следи ефективността на провежданите кампании, като анализира резултатността и обособява идеи за подобряване.
– Подпомагане развитието на агенцията и клиентите, чрез идеи и предложения;
– Проучване на тенденции, подходи и добри практики;

За да прегледаме кандидатурата ти е задължително да ни изпратиш твоята автобиография със снимка, портфолио и защо искаш да работиш при нас. Ще се свържем само с одобрените по автобиография и портфолио кандидати, за да проведем интервю в нашия офис.

Изисквания и необходими умения

Ти си нашият човек, ако:

– Разполагаш с диплома за завършено образование и/или сертификати от курсове в областите Мениджмънт, Дигитален маркетинг, Маркетинг, Реклама или PR;
– Имаш практически опит с управлението на бизнес профили и създаване на съдържание в маркетинг платформите Facebook, Instagram и/или Google;
– Притежаваш способност за организиране на екипна работа, проекти и задачи;
– Ориентиран си към постигане на резултати и спазването на срокове;
– Умееш да комуникираш ефективно с бизнес клиенти по e-mail и телефон;
– Притежаваш качества като инициативност, находчивост и креативност;
– Амбиция за повишаване на професионалните умения.

Ние Ви предлагаме

При нас ще получиш:

– Работа в модерен офис на пълен работен ден и управление на вълнуващи проекти;
– Поетапно 3-месечно фирмено обучение и менторство за спецификите на позицията;
– Стандартизирани процеси за работа по различни клиентски проекти;
– Гарантирана възможност за професионално развитие и ноу-хау в дигиталния маркетинг;
– Позитивна среда в млад и амбициран екип от специалисти;
– Напълно оборудвано работно място с настолен компютър, монитор и телефон;
– Атрактивна схема на заплащане с твърдо възнаграждение и обема на работа;
– Възможност за дистанционна работа всеки петък;
– Допълнителни придобивки – бонуси, ресурси, обучения и др.
ITCD 2024 Employers