HRS Bulgaria
50 - 300 служителя Apply See employer
Производствени служители - редовна смяна / може и без опит
Перник
full-time

Перник full-time

Job Description

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента търсим производствени служители за международна компания със следните условия:

* При одобрение може да се започне в рамките на дни, ако одобреният служител работи и дължи предизвестие - можем да го изчакаме.

Предлагаме ти:

Трудов договор - пълни осигуровки;
Ваучери за храна - 200 лв.;
Допълнителен бонус при постигане на заложените резултати;
Осигурен фирмен транспорт или изцяло покриване на разходи за гориво;
Осигуряване на работно облекло;
Работа от Понеделник - Петък (БЕЗ НОЩНИ СМЕНИ);
Признаване на предходен стаж на сходна позиция;

Изисквания:

Средно образование;
Отговорност към работния процес;
Желание за динамична работа;
Умения за работа в екип и внимание към детайла;
Спазване на зададени срокове.

Отговорности:

Сортира изработените детайли;
Работа с различни машини след предварително обучение;
Следи за качеството и липса на дефекти по детайлите;
Спазва производствената програма и инструкциите за работа;
Спазва условията за безопасност на труда;

Позицията е подходяща за служители заемали позиции като: производствен служител, електромонтьор, заварчик, шлосер, оператор, пакетировач и др.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers