Психолог
Пловдив
От 500 до 1000 лв.

Психолог

Пловдив длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

Център за логопедична и психологична подкрепа към Фондация "С-ИВВЕНА" търси ново попълнение в екипа си. Като обучителна организация с дългогодишен опит ние предлагаме не само възможност за професионална реализация на млади и мотивирани кадри, но и възможност за системно повишаване на професионалните компетенции и работа в екип от утвърдени специалисти.

Отговорности

- Диагностично-терапевтична и консултативна дейност;
- Работа в екип;
- Ранна интервенция;
- Работа с родители;
- Индивидуални и групови терапии;
- Работа със стандартизирани тестове;
- Писане на становища;
- Изследователска дейност.

Изисквания и необходими умения

- Комуникативност;
- Емпатия и позитивно излъчване;
- Умение за работа в екип;
- Индивидуален подход;
- Представителен външен вид.

Ние Ви предлагаме

- Възможност за системно повишаване на професионалните компетенции;
- Работа под супервизия от утвърдени специалисти;
- Възможност за професионално развитие и растеж;
- Работа в екип от специалисти и системна обмяна на опит.