Рецепционист
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Във връзка с осъществяването на дейността си търсим кандидат за позицията Рецепционист - само дневни смени.

Отговорности

• посреща и регистрира гостите като ги насочва към съответната структура;
• познава и работи с одобрения от компанията софтуер и допълнителните приложения за изпълнение на длъжността;

Изисквания и необходими умения

1.Опит на сходна позиция е предимство;
2. Отговорност и прецизност;
3. Отлична компютърна грамотност;
4. Преминава се обучение за работа със специфичен софтуер;
5. Владеенето на чужд език е предимство;
6. Чисто съдебно минало;

Ние Ви предлагаме

Работа по график- от 07:00 до 19:00;
1. Конкурентно възнаграждение ;
2. Възможност за повишаване на квалификацията;
3. Работа във високомотивиран екип от професионалисти.
4. Работа в стабилна компания с изградена фирмена култура.
5. Офис сграда, с адрес кв. Младост 4
6.Сключване на договор с фирма Aйкомент ЕООД

Информация за контакт

Телефон: 0878138639

ITCD 2024 Employers