Рецепционист в козметичен център
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Dynamic Talent Management е бързоразвиваща се компания със специален фокус върху аутсорснатия HR.
Нашият стремеж е да намерим и удовлетворим както желанието на нашите клиенти, така и да подкрепим Вас като кандидати в адаптацията и развитието Ви на работното място. Истински вярваме, че с общи усилия можем да направим чудеса!
За козметичен център търсим отговорен, организиран и комуникативен човек за позицията Рецепционист. Ако обичаш работата с хора, имаш афинитет към естетиката, красотата и здравето, тази възможност е точно за теб. В случай, че се разпознаваш – продължавай да четеш!

Отговорности

• Посрещане и обслужване на клиенти;
• Компетентно консултиране на клиентите за вида и цените на предлаганите услуги и процедури;
• Запазване на часове на клиентите;
• Следене и съблюдаване за правилното протичане на работния процес;
• Водене на кореспонденция с клиенти по телефон, e-mail и др.;
• Отговаряне за воденето на първичната счетоводна отчетност и паричните средства;

Изисквания и необходими умения

• Завършено висше/средно образование;
• Сертификат за успешно преминат професионален курс в козметичната сферата;
• Добро владеене на английски език;
• Добра компютърна грамотност – Microsoft Office.
• Опит в продажбите и комуникацията с клиенти – предимство.

Ние Ви предлагаме

• Отлична локация(център);
• Работно време - 5 дни (40 часа) седмично;
• Трудов договор на пълен работен ден отговарящ на реалния Ви доход;
• Конкурентно възнаграждение + бонусна система;
• Млад и динамичен екип от медицински специалисти.
В случай, че ти си отговорна личност и комуникацията с клиенти ти доставя удоволствие, изпрати ни своето актуално CV.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Компанията притежава Лиценз за посредническа дейност по наемане на персонал, издаден от Министерство на труда и социалната политика №3417/13.10.2022

Информация за контакт

Телефон: 0882732728

ITCD 2024 Employers