HRS Bulgaria
Сервизен техник на земеделска техника
Русе

Русе длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Нашият клиент е официален представител за България на водещи световни производители на земеделска техника. Лидер на българския пазар, благодарение на предлаганите висококачествени машини, гаранционно и извънгаранционно обслужване, както и доставка на оригинални резервни части.

За да бъде обслужването на най-високо ниво, търсим да присъединим към екипите им :

Какво предлагаме

Възможност за дългосрочна кариера и професонална реализация;

Участие в ежегодни семинари и обучения в чужбина;
Отлична работна атмосфера и условия на труд;
Работа в сплотен екип от професионалисти;
Конкурентно възнаграждение и бонусна система;

Отговорности и задължения:

Осъществява извършването на гаранционен и извънгаранционен сервиз на земеделската техника;
Осъществява проверка за правилната експлоатация и своевременното обслужване на земеделската техника, дава предписания и насоки за предотвратяване на аварии;
Контролира изправността на сервизното оборудване (включително на сервизните автомобили), дава предложения за ремонти и закупуване на ново оборудване;
Участва в извършване на сезонни инспекции на земеделската техника и издава предписания;
Извършва инструктаж на клиентите за правилната експлоатация на техниката;
Изготвя съпътстваща документация;
Участва в провеждането на изложения, демонстрации и други професионални събития;

Изисквания

Минимум 2г професионален опит на същата или сходна позиция;
Умения за вземане на решения и отлични комуникативни умения;
Внимание към детайла, прецизност и точност в работата;
Умения за работа в екип и стремеж към професионално развитие;
Владеена на английски или немски език е предимство;
Валидно свидетелство за управление на МПС;

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

"Ейч Ар Ес Рикрутмънт Сървисиз" ООД притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г

ITCD 2024 Employers