Шивач/ки, Чехия
Острава , Чехия
От 1500 до 2000 лв.

Острава , Чехия длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Чешка фирма търси работници в областта на текстилната индустрия:
- шивач/ки на оверлог
- шивач/ки на права двуигловка

Отговорности

- Работа на права двуигловка
- Работа на оверлог

Изисквания и необходими умения

- Предишен опит задължително
- Отговорност
- Бързина и сръчност

Ние Ви предлагаме

Какво осигурява нашата фирма:
- Трудов договор
- Здравни и социални осигуровки
- Работната седмица е от понеделник до петък 8-часов работен ден 6/14 часа (в събота по желание на работника, възможност и за допълнителни часове)
- Размерът на заплатата зависи от изработените часове за месеца!!!
- Осигурена квартира (поета на 80%) /по двама човека в стая, със самостоятелна баня и тоалетна, тераса, обзаведена с легла, шкафчета, гардероб, хладилник/.
-Транспортът до работното място е осигурен от фирмата и е БЕЗПЛАТЕН
- Отпуска 25 работни дни
- Дават се купони, който са от заплатата на работника за храна!
- Осигурено работно облекло
-Съдействие за аванс в размер на 1000 чешки крони седмично,/ това се равнява на 38 евро/, които започваме да изплащаме в края на втората седмица от постъпването на работа до получаване на първа заплата
- Пътят от България до Чехия е за сметка на работника.
- Работниците трябва да са финансово обезпечени за първите две седмици от постъпването на работа.
- Заплатата се изплаща с един месец назад до 25-то число от месеца, на банкова сметка която се открива със съдействието на фирмата.

БЕЗ ТАКСИ И КОМИСИОННИ!!!

Всички документи ще бъдат разгледани при спазване на ЗЗЛД.
Контакт ще бъде осъществен само с одобрените по документи кандидати
Трудов договор, здравни пенсионни осигуровки (според чешкото законодателство)
Careerdays.bg