SDMV Europe
между 5 и 10 служителя Кандидатстване Виж работодателя
Шофьор на автобус
други в чужбина, Нидерландия
От 4000 до 5000 лв.

други в чужбина, Нидерландия длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

Ние сме оторизиран представител на Работодатели от Европа за набиране на квалифициран персонал за временна и постоянна трудова заетост

Отговорности

Позицията на шофьор на автобус предлага различни възможности, включително шофиране в рамките на града, между градовете и дори в международен план (в зависимост от опита ви). Вашите отговорности могат да включват управление на маршрути за общината, превоз на ученици до училищата и извозване на групи от хора до различни събития. Тази разнообразна роля ви позволява да се ангажирате с различни пътници.

Задачите ви ще включват:

Извършване на проверки на автобуса преди пътуване, включително проверка на маслото, охладителната течност и повредите;
Ежедневно записване на изминатите километри;
Да преглеждате предварително маршрутите за потенциални закъснения или специфични подробности;
Безопасно да возите пътниците до местоназначението им, като спазвате определените маршрути;
Да се уверите, че автобусът е зареден с гориво и добре поддържан след всяко пътуване;
Работата не включва продажба на билети.

Изисквания и необходими умения

За да кандидатствате за тази позиция, трябва да имате автобиография на английски език;
Шофьорска книжка D и валиден код 95;
Задължително е да имате поне 6 месеца опит като шофьор на автобус от предходните две години;
Готовност за преминаване на шофьорски изпит при пристигане;
Готовност да се подложите на обстоен медицински преглед преди започване на работа;
Приятелски настроен, ориентиран към клиентите и представителен;
Гъвкавост и възможност за работа през почивните дни;
Екипен играч със способност да работи самостоятелно.
Готовност за дългосрочен престой в Нидерландия;

Ние Ви предлагаме

Ще се радвате на:

Модерно корпоративно облекло (осигурява се);
Приятна и приятелска работна среда;
Асоциация на персонала, предлагаща различни забавни излети;
Осигурена е единична спалня в обща къща, оборудвана с всичко необходимо за основен ежедневен комфорт. Броят на хората, живеещи в къщата, може да варира от 2 до 8, но средно те са 4;
БЕЗПЛАТНО НАСТАНЯВАНЕ за първите 3 месеца (това означава, че ще печелите допълнително 390 ЕВРО/месечно нетно).
Необходимо е кандидатите да разполагат със собствен автомобил или да са готови да наемат такъв.

Информация за контакт

Телефон: +359897509628

ITCD 2024 Employers