Bam works B.V
Шофьор на терминален влекач може с C, C+E,С+Tkt
други в чужбина, Нидерландия
От 4000 до 5000 лв.

други в чужбина, Нидерландия длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

BAM WORKS е агенция за заетост, специализирана в осигуряването на персонал за работа в селскостопанския сектор. Гъвкавостта и адаптивността ни към актуалния пазар на труда ни позволяват да работим в такива отрасли на селското стопанство, като: работа в оранжерии и градини, работа на полето и грижа за животните. Разширявайки дейността си, ние осигуряваме и служители в техническия сектор. Номер на вписване в регистъра на агенциите по заетостта: 24717

Отговорности

Искате ли да придобиете опит в работата в една от най-големите дистрибуторски компании в центъра на Тилбург? Това предложение е предназначено за вас!

Опитът е ценен, но не е задължителен - Ще получите обучение от наш квалифициран служител с дългогодишен професионален опит.

Работата не е сложна, просто преместване на ремаркета от паркинга до рампата с помощта на камион за тази цел и попълване на кратки документи.

Интензивността на работата е променлива, например някои части от работата могат да бъдат спокойни, а други - по-натоварени.

Условия в базата:

Спалня

WiFi интернет

тоалетни + душове (споделени)

пералня + сушилня

кухня

безплатно настаняване.

Изисквания и необходими умения

Шофьорска книжка C+E, С+Tkt , С

Английски език

Свидетелство за съдимост

Мотивация за работа

Опитът като шофьор на камион C+E е с предимство!

Валиден задграничен паспорт

Ние Ви предлагаме

Работа на стабилен нидерландски договор с компанията BAM Works B.V.

Заплатата Ви ще бъде в коатегория C1 и ще се състои от следните суми:

Основна брутна заплата 14,16 евро на час до 40 часа седмично

Извънредни часове (над 40 часа на седмица) се заплащат на 130%

Часовете в събота се заплащат на 150%, часовете в неделя и национални празници на 200%

4 седмичен период на заплащане в евро, до 10-тия ден от заплащателния период

Работа на две смени 08:00-16:00 /16:00-24:00, свободна събота, всеки втори работен ден в неделя (но по договаряне)

Здравна осигуровка на конкурентна цена от 153,95 за 4 седмици

Информация за контакт

Телефон: +359 877 708 686

ITCD 2024 Employers