ОЗОН ЕНТЪРТЕЙНМЪНТ АД
Складов служител
други в България

други в България длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Озон Ентъртейнмънт е един от най-големите и бързо развиващи се магазини за електронна търговия в България. Настоящото ни портфолио включва ozone.bg, baby.bg и международните ни уебсайтове в Румъния, Гърция и Хърватия, както и нашите физически магазини Ozone Games, Ozone Live, PhotoPavilion и издателство Artline Studios.
Във връзка с непрестанния ни растеж, се увеличават и нуждите ни от нови попълнения към екипа - Складов служител в логистичния ни център.

Твоите задължения:

Обработка, събиране, сортиране, изписване, опаковане и подготовка за експедиция на поръчки;
Приемане и подреждане на стоката в складовото помещение;
Инвентаризация на складовата наличност.
Какво ти предлагаме:

Работа по график и/или редовна смяна;
Твърдо месечно възнаграждение;
Атрактивна бонусна система;
Ваучери за храна;
Специализирани вътрешни обучителни програми;
Осигурена храна на работното място;
Организиран служебен транспорт по определени ключови линии в София;
Спортна карта на преференциална цена за достъп до стотици обекти за спорт и развлечение;
Специални отстъпки за пазаруване от сайта на Ozone.bg;
Възможност за израстване в структурите на компанията.
Твоят профил:

Мотивиран си за работа и се стремиш да постигаш високи резултати;
Ти си отборен играч, който обича да помага на колегите си;
Имаш високо ниво на организираност и прецизност, а работата под напрежение не те плаши.

Ако искаш да станеш част от голямото семейство на Ozone.bg и отговаряш на посочените по-горе изисквания, кандидатствай при нас, като изпратиш актуална автобиография.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност и ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

ITCD 2024 Employers