Складов служител
Vechta 49377, Германия
От 4000 до 5000 лв.

Vechta 49377, Германия длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

Отговорности

-Подготовка и организация на работата
-Транспортиране и обработката на стоките
-Подготовка и опаковане на стоки
-Почистване на работното място

Изисквания и необходими умения

-Опит с управление на високоподемна електрическа палетна количка
-Надеждно и внимателно изпълнение на задачите
-Физическа издръжливост
-Работа при температури до -6 градуса
-Готовност за учене и работа в екип
-Основни познания по немски / английски език са от полза
-Шофьорска книжка Кат. В, за управление на служебен автомобил до работното място

Ние Ви предлагаме

-Брутна почасова заплата от 13,50 евро
-1-годишен пробен договор, след което безсрочен договор за пълно работно време
-Специално облекло за работа в хладна среда
-Лично обслужване от нашите диспечери
-На разположение за Вас 24/7
-Възможност за настаняване: 320-350 евро за настаняване в единична стая.

Ако сме събудили интерес във Вас, можете да изпратитет съобщение по WhatsApp или по имейл.
Мобилен: 00491608525305
Имейл за контакт: info@worktek.de

Информация за контакт

Телефон: +359889618054

ITCD 2024 Employers