HRS Bulgaria
50 - 300 служителя Apply See employer
Складови служители - Изпълнение на заявки - Организиран транспорт (може и без опит)
Гара Елин Пелин
full-time

Гара Елин Пелин full-time

Job Description

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

В момента търсим служители за Логистичения център на един от нашите най-големи партньори в България. Складовата им база се простира на около 30 000 квадратни метра и продължава да се разраства. По повод разширяването и повишените обеми от работа, търсим служители за Централния склад на компанията и новооткрития Склад 2, който е специализиран за дистрибуция на автомобилни гуми -

Складови служители

Отговорности:

Приемане и подреждане на стока по стелажи в склада;
Събиране на стока за трансфериране към клоновата ни мрежа;
Работа с баркод система и складова програма;
Организиране, поддържане и почистване на складовите помещения и прилежащите площи;
Изпълняване на текущи задачи.

Изисквания:

Завършено средно образование;
Предишен опит на подобна позиция се счита за предимство;
Стриктно отношение към детайлите и спазването на срокове;
Отговорност, сръчност и лоялност;
Желание за работа в динамична среда;
Опит в управлението на подемна техника ще се счита за предимство.

Компанията предлага:

Постоянен трудов договор – пълни осигуровки и заплащане изцяло по банков път;
Стартова заплата - 1930 лв. бруто през първите два месеца + 200 лв. ваучери за храна;
Средна заплата в компанията след 2-рия месец - 2300 лв. - 2550 лв. бруто + 200лв. ваучери за храна;
Годишен бонус в размер от 1050 лв. до 1550 лв. бруто, при изработени 6 месеца до края на календарната годината;
Бонус рожден ден – 100 лв. бруто
Бонус транспорт до 195 лв. бруто ИЛИ безплатен служебен транспорт от определени локации;
Работа на двусменен режим;
Гарантирано без нощни смени;
Възможност за допълнително здравно осигуряване и спортна карта на преференциални цени;
Възможност за обучения и кариерно развитие;
Осигуряване на работно облекло;
Организиране на Тиймбилдинг и Коледно парти.

*Бонусна система - без ограничение (на база личната производителност и принос към работата на всеки служител)

*Позицията е подходяща също така за кандидати от: жк. Младост, жк. Дружба, жк. Изток, жк. Горубляне, Лозен и Слатина.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers