HRS Bulgaria
Складови служители - Редовна смяна / район кв. Надежда (може и без опит)
София, кв. Надежда (виж карта)

София, кв. Надежда (виж карта) длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Наш партньор е бързоразвиваща се компания, лидер в дистрибуцията на различни машини и инструменти на територията на България. В момента организацията разширява своята дейност и в тази връзка търсим да назначим мотивирани кандидати на позиция:

Складови служители – заприхождаване на стока и изпълнение на клиентски заявки

Oтговорности:

Работа със специализиран софтуер за изпълнение на заявки и складова програма;
Прием на стоката и подготвянето ѝ за заприхождаване в склада;
Изпълнение на заявките генерирани от системата - събиране на кашоните и подреждането им на пале;
Поставяне на етикети и подготвяне на готовата заявка за експорт;
Спазване на безопасните условия на труд;

Компанията предлага:

Отлично възнаграждение - пълни осигуровки;
Редовна смяна от Понеделник до Петък от 9:00 до 18:00 ч;
Допълнителен месечен бонус, изчислен на база на постигнати резултати – минимум 300 лв. нето. ;
Ваучери за храна на стойност 200 лв.;
Въвеждащо обучение, съобразено с предходния опит на служителя или липсата на такъв;
Възможност за развитие в професионален план;

Изисквания:

Опит на подобна позиция ще се счита за предимство;
Стриктно отношение към детайлите и спазването на срокове;
Добра физическа кондиция, позволяваща натоварена работа в склад;
Отговорност, сръчност и лоялност;
Умения за работа в екип.

(Локацията е удобна от кварталите Люлин, Красна поляна, Надежда, Обеля, Света тройца, Орландовци, Банишора, Божурище, Костинброд)

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers