Силвър Стар
Служител – информация, Mercedes-Benz/Star Assistant
гр. Варна

гр. Варна длъжност на пълно работно време

Силвър Стар Ритейл ЕАД е оторизиран дилър и сервиз на автомобили с марки Mercedes-Benz, Setra и FUSO, а от 2022г. - и на INEOS Grenadier, с локации в София, Пловдив, Варна и Бургас. В ролята си на такъв, продължаваме с масираната кампания по разширяване на екипите и подобряване качеството на предоставяните услуги в България.

Ако смятате себе си за екипен играч и сте мотивиран да работите за премиум бранд,

ако комуникацията с много хора ви зарежда,

ако сте активен, енергичен и стриктен,

Ние Ви очакваме в екипа на Силвър Стар Ритейл ЕАД, локация Варна като:
СЛУЖИТЕЛ – ИНФОРМАЦИЯ, MERCEDES-BENZ/STAR ASSISTANT

Отговорности

• Осъществяване на непрекъснат контакт по телефон или на място с клиенти и служители (посрещане, отговаряне на запитвания, насочване към колеги)
• Предоставяне на 5-звездна грижа за клиентите, вкл. предлагане на лайфстайл аксесоари, поддържане и осигуряване на асортимент от напитки и др.
• Подготовка на договори, документи и информационни табла за изложбени и демонстрационни автомобили
• Приемане и изпращане на куриерски пратки, работа с куриерски софтуер
• Оказване на съдействие при организацията и включване в провеждането на събития за клиенти

Изисквания и необходими умения

• Минимум завършено средно образование
• Професионален опит при работа с клиенти – 2 години
• Валидна шофьорска книжка, кат. В и готовност за активно шофиране
• Добро владеене на английски език за контакт с клиенти
• Компютърна грамотност

Ние Ви предлагаме

• Ще работите на пълен работен ден при трудов договор с пълно осигуряване и 22-дневен платен годишен отпуск
• Ще получите възможност за професионално развитие в рамките на компанията и дългосрочно сътрудничество
• Ще придобиете умения за работа със специализирани софтуерни продукти, вкл. за управление на шоурум трафик и Automaster
• Ще участвате в бутикови клиентски събития и маркетингови активности, презентиращи бранда
• Ще бъдете част от генералната промяна на концепцията за клиентско изживяване с Mercedes-Benz във Варна

Ако предложението представлява интерес за Вас, моля изпратете своята автобиография на български език на електронна поща: careers@silverstar.bg, като посочите референтния номер на позицията (Star_Vn_0424), за която кандидатствате. Моля да включите в автобиографията си информация относно: име и фамилия; телефонен номер; имейл адрес; данни за професионален опит; данни за образование и обучение; лични умения; говорими езици; комуникационни, организационни, управленски, професионални и други умения; данни за правоспособност за управление на МПС – ако е посочено в обявата.

Молим да не включвате други лични данни в автобиографията си.

Осъществяваме връзка само с одобрените по документи кандидати.

Подадените от Вас лични данни ще се съхраняват и обработват за срок от 6 месеца след приключване на кампанията, освен ако не сте дали съгласие тези данни да се обработват за по-дълъг срок.

Конфиденциалността на личните Ви данни е гарантирана. Вашите лични данни ще се обработват за целите на процедурата по подбор на персонал от „Силвър Стар Ритейл“ ЕАД, действащо в качеството на администратор на лични данни, при спазване на действащото законодателство за защита на личните данни. Допълнителна информация, която сме длъжни да Ви предоставим, ще откриете в профила на дружеството или на: Политика за защита на лични данни.
ITCD 2024 Employers