Силвър Стар
Служител – информация, приемна Mercedes-Benz/Star Assistant
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

За нас

Силвър Стар Ритейл ЕАД е оторизиран дилър и сервиз на автомобили с марки Mercedes-Benz, Setra и FUSO, а от 2022г. - и на INEOS Grenadier, с локации в София, Пловдив, Варна и Бургас. В ролята си на такъв, продължаваме с масираната кампания по разширяване на екипите и подобряване качеството на предоставяните услуги в България.

Ако имате добра езикова култура и с лекота комуникирате на български и английски език с непознати хора,

ако притежавате позитивна нагласа към работата в екип и грижата за клиентите,

ако сте внимателен към детайлите, усмихнат и приветлив,

ние Ви очакваме в екипа на Силвър Стар Ритейл ЕАД, локация Пловдив като:
СЛУЖИТЕЛ – ИНФОРМАЦИЯ, ПРИЕМНА MERCEDES-BENZ/STAR ASSISTANT

Отговорности

• Приемане на входящи повиквания, отговаряне на запитвания (часове за сервиз, наличност на резервни части и т.н.) и гарантиране на 5-звездна грижа за клиента, вкл. осигуряване на напитки
• Професионално представяне на компанията и осъществяване на непрекъснат контакт (по телефон или на място) с клиенти и служители
• Създаване на дигитален график за ежедневната натовареност на сервизите
• Актуализиране на база данни и работа със специализирани софтуерни продукти (вкл. Automaster)
• Съдействие на колеги в отдел Следпродажбено обслужване при административни дейности
• Подпомагане организацията и участие в клиентски мероприятия

Изисквания и необходими умения

• Минимум 1 година професионален опит при работа с клиенти
• Диплома за завършено средно образование (минимум)
• Добро владеене на английски език за ежедневно общуване с клиенти
• Умения за гъвкава комуникация и ориентираност към клиента
• Компютърна грамотност, в т.ч. опит със специализирани софтуерни продукти

Предимство при подбора по документи ще имат кандидати, притежаващи:

- завършено висше образование;
- шофьорска книжка – категория В.

Ние Ви предлагаме

• Ще получите възможност за дългосрочно сътрудничество и развитие в компанията
• Ще работите на пълен работен ден при 5-дневна работна седмица с 22-дневен платен годишен отпуск и трудов договор с пълно осигуряване
• Ще бъдете включени в различни продуктови и специализирани обучения, съгласно програмата на компанията и производителя
• Ще придобиете познания за работа със специализирани софтуерни продукти и уеб-базирани платформи
• Ще участвате в бутикови клиентски събития и активности

Ако предложението представлява интерес за Вас, моля изпратете своята автобиография на български език на електронна поща: careers@silverstar.bg, като посочите референтния номер на позицията (Inf_Pv_0424), за която кандидатствате. Моля да включите в автобиографията си информация относно: име и фамилия; телефонен номер; имейл адрес; данни за професионален опит; данни за образование и обучение; лични умения; говорими езици; комуникационни, организационни, управленски, професионални и други умения; данни за правоспособност за управление на МПС – ако е посочено в обявата.

Молим да не включвате други лични данни в автобиографията си.

Осъществяваме връзка само с одобрените по документи кандидати.

Подадените от Вас лични данни ще се съхраняват и обработват за срок от 6 месеца след приключване на кампанията, освен ако не сте дали съгласие тези данни да се обработват за по-дълъг срок.

Конфиденциалността на личните Ви данни е гарантирана. Вашите лични данни ще се обработват за целите на процедурата по подбор на персонал от „Силвър Стар Ритейл“ ЕАД, действащо в качеството на администратор на лични данни, при спазване на действащото законодателство за защита на личните данни. Допълнителна информация, която сме длъжни да Ви предоставим, ще откриете в профила на дружеството или на: Политика за защита на лични данни
ITCD 2024 Employers