HRS Bulgaria
Служители - подготовка на леки продукти / 4-6-8 ч. смени /
София
длъжност на непълно работно време

София длъжност на непълно работно време

Описание на позицията

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш клиент международна компания, лидер в производството, складирането и дистрибуцията на различни лекарствени продукти търсим:

Служители - подготовка на леки продукти / 4-8 ч. смени /

Oтговорности:

Прием, разпределяне и подреждане на продуктите;
Получаване на заявки и обработка на поръчки в склада;
Извършване на етикетиране и групиране на материали;
Спазване на безопасните условия на труд.
Компанията предлага:

Добро стартово възнаграждение;
Гъвкаво работно време (подходящо за студенти);
Граждански договор;
Подходящо за допълнителна трудова работа;
Коректни трудови отношения.
Изисквания:

Средно образование;
Внимание към детайла и умение за спазване на срокове;
Отговорност, сръчност и лоялност;
Добра екипна работа.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers