HRS Bulgaria
50 - 300 служителя Apply See employer
Служители - сглобяване на малки компоненти (Кривина)
София
full-time

София full-time

Job Description

В HRS вярваме, че правилната работа може да промени живота на човек, а правилният човек може да промени бизнеса. Ние сме отдадени да свързваме нашите кандидати с подходящата работа за тях.

За наш клиент, международна компания – откриваща своето ново производство в България за кондензационни помпи и сензори, търсим специалист на позиция:

Служители - сглобяване на малки компоненти

Отговорности:

Подбира и подрежда нужните компоненти преди да започне процеса по асемблиране/сглобяване;
Сглобява детайлите според зададения производствен план;
Извършва проверка на готовите детайли за дефекти и несъответствия;
Стриктно следва работните инструкции за производството на детайлите;
Спазва условията за безопасност на труда и хигиената на работното място.
Компанията предлага:

Трудов договор на пълни осигуровки;
Производствен бонус;
Социален пакет – ваучери за храна 200 лв., покриване пътни разходи - 50 лв. + ДЗО;
Възможност за развитие в ново производство – лидер в своята сфера;
Редовна смяна от Понеделник до Петък – 08:00 ч. – 16:30 ч.;
Коректен работодател.
Месторабота - с. Кривина
Изисквания:

Опит нe е задължителен - изисква се сръчност;
Отговорност, прецизност, умения за работа в екип;
Внимание към детайлите и дисциплинираност;
Възможност за спазване на срокове.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Recruitment Services притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2525/26.04.2018г.

ITCD 2024 Employers