ЕВРОРА КОНСУЛТ ЕООД
между 5 и 10 служителя Кандидатстване
Служители за оранжерии на цветя и зеленчуци за Холандия
Айндховен, Холандия
От 2000 до 3000 лв.

Айндховен, Холандия длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Агенция “ЕВРОРА КОНСУЛТ“ ЕООД е една от новооткритите агенции за подбор на персонал, имаща за цел да подобри връзката между кандидат и работодател. Нашата роля се изразява не само в това да намерим подходящата работна позиция за Вас, но и да Ви консултираме и съдействаме по време на Вашият престой с екип от различни за целите специалисти в областта.
„ЕВРОРА КОНСУЛТ“ ЕООД е регистрирана българска агенция за посреднически услуги в областта на човешките ресурси, като работим съвместно с „Агенция по заетостта“
Удостоверение за регистрация №: 2392 / 31.10.2017 г. за извършване на посредническа дейност за работа в чужбина, и удостоверение за регистрация №: 2391 / 31.10.2017 г. за извършване на посредническа дейност в България.

Отговорности

• Бране;
• Засаждане;
• Сортиране;
• Опаковане;
• Окачествяване.

Изисквания и необходими умения

• Желание за работа;
• Чисто съдебно минало;
• Физически здрави.

Ние Ви предлагаме

• Трудов договор по холандско законодателство, с 3 месечен изпитателен срок;
• Заплащане: 9.68/час/нето (10.76/час/бруто);
• Осигурена квартира в размер на 70 евро на седмица на човек с включени консумативи;
• Здравна застраховка – 140 евро на седмица;
• Осигурен транспорт от квартирата до местоработата (велосипед/10 мин);
• Чисто месечно възнаграждение след всички разходи от 1000 до 1200 евро/месец;
• Възможност за допълнителни часове.