ГЕД ООД
20 - 50 служителя Кандидатстване
Social Media
София град

София град длъжност на пълно работно време

Всички фирми искат да рекламират своите продукти по всички канали и по всяко време. Някои фирми обаче искат да разкажат за своята мисия, за причините, поради които съществуват и създават своите продукти. Тези фирми имат нужда от помощта на хора, които смятат, че маркетингът не е просто реклама, а комуникация на ценностна система и визия за бъдещето. Такива фирми имат нужда от партньори с екип в социалните медии, който може да разкаже тяхната история. В Гед искаме да разрастнем нашата маркетинг дивизия - Ameiza.

В Аmeiza се стремим да помогнем на компаниите да изразят ясно своите ценности и да ги комуникират със света, намирайки и предавайки своето “защо”.
И си търсим ентусиазирани хора, с които да разрастнем своя екип!

Отговорности

Какво ще правиш при нас:

• Ще създаваш и настройваш акаунти в социалните медии на нови клиенти
• Ще създаваш различни по формат и съдържание публикации в социалните медии, като част от разнообразни кампании, които правим за нашите клиенти
• Ще създаваш платени реклами в социалните медии, с които да се таргетират конкретни аудитории по дадена цел или кампания
• Ще участваш в изграждането на комуникационната стратегия на всеки клиент и/или кампания, както и в стратегията за създаване на съдържание
• Ще поддържаш профилите на клиентите ни в социалните мрежи за актуална информация и за последователност на постовете (информация и дизайн)
• Ще анализираш и оптимизираш съдържанието и рекламите на база резултатите от тях
• Понякога ще се налага да участваш и в подготовката на имейл кампании и по-малки по формат материали, като част от съдържанието на клиентите.

Изисквания и необходими умения

Какво търсим в Ameiza:

• Добри умения за писане на книжовен български и английски език
• Опит и познания за основните функции на социалните медии, както и тяхната динамика на развитие
• Умения за създаване на привлекателно, креативно и стойностно съдържание според изискванията и аудиторията за всяка публикация
• Умения за познаване спецификите на клиента и напасване на публикациите според профила на неговите клиенти
• Опит и познания за влиянието на различните дизайни в социалните медии, използване на CTA бутони и сегментиране на информацията в социалните медии ще ти бъдат в плюс
• Знания в създаването на постове за B2B (Business-to-Business) са в плюс.

Ние Ви предлагаме

Какво предлагаме в Ameiza:

• Готин екип от сравнително млади хора с разнообразен бекграунд и опит в различни направления
• Досег до интересни клиенти и кампании, в които можеш наистина да оставиш своя персонален принос. Ние работим с фирми, които оценяват нашето участие, разчитат на нас и ни дават свобода на действие
• Сравнително гъвкаво работно време, което можем да съобразим с твоите нужди
• Приятен офис с всичко необходимо за работа, включително и страхотно кафе за пристрастените към него
• Използваме иновативни инструменти за маркетинг, маркетинг автоматизация, управление на проектите и други, които може би ще са ти интересни.