HRS Bulgaria
50 - 300 служителя Apply See employer
Спедитор - сухопътен или морски транспорт
София
full-time
Between 3000 and 4000 bgn

София full-time Between 3000 and 4000 bgn

About us

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа!

Наш партньор е една от водещите компании, опериращи в сферата на логистиката в глобален мащаб, която предлага различни транспортни решения във всички водещи отрасли на територията на България и Европа.

За тях в момента търсим отговорен и мотивиран да се развива в сферата кандидат, който да се присъедини към екипа им на позиция Спедитор.

Компанията развива транспортна дейност, както в сухопътен, така и в морски транспорт.

Responsibilities

Отговорности:
- Консултиране на клеинтите за цени и оптимизация на транспортните процеси;
- Комуникация с партньори, търговски борси и договаряне на изгодни условия;
- Изготвяне на договори въз основа на постигнатите споразумения;
- Проследяване на изрядността на документацията и спазването на нормативни срокове;
- Управление на цялостния транспортен процес и отстраняване на неточности.

Requirements and necessary skills

Изисквания за заемане на длъжността:

- Предходен опит на сходна позиция – 2+ години;
- Висше икономичексо образовние;
- Свободно владеене на английски език – писмено и говоримо;
- Отлична компютърна грамотност и работа със специализиран софтуер;
- Умения за работа в динамична среда, организираност и комбинативност;
- Отговорност и коректност в изпълнението на поетите ангажименти.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018г.

We offer

Компанията предлага:

- Трудов договор с пълни осигуровки;
- Конкурентно възнаграждение над пазарните нива;
- Допълнителни ежемесечни бонуси;
- Много добър социален пакет включващ: Допълнително здравно осигуряване, ваучери за храна, застраховки, карта Мултиспорт и др.
- Стандартно работно време;
- Дългосрочност в трудовите отношения;
- Работа в установена международна компания в сферата на логистиката.

Contact Information

Phone: 02 419 14 14

ITCD 2024 Employers