Специалист човешки ресусрси
София

София длъжност на пълно работно време

Pro Building Constructions е основан през 2007 година. Идея и мисия на бранда е предоставянето на най-добрите имоти и услуги, свързани с недвижимите имоти, от които крайният клиент би се нуждал.
Поради разширяване обема на работа търсим да назначим, опитен и мотивиран професионалист за длъжността: Специалист човешки ресурси

Отговорности

• Изготвя профил на търсените кандидати спрямо изискванията за позицията;
• Създава и публикува обяви за работа в подходящи медийни канали;
• Селектира кандидатури, организира и провежда интервюта;
• Консултира преките ръководители и участва във финалния избор на кандидат;
• Договаря параметри и изготвя предложения за работа на одобрените кандидати;
• Координира цялостния процес по назначаване на нови служители;

Изисквания и необходими умения

• Завършено висше образование – специалности "Управление на човешките ресурси", "Бизнес администрация", "Стопанско управление" или друга релевантна;
• Опит на релевантна позиция минимум 1година
• Мотивация и желание за развитие в сферата на човешките ресурси;
• Добро работно ниво на английски език;
• Свободно ползване на MS Оffice;
• Отлични комуникативни умения;
• Висока степен на внимание към детайлите и умение за спазване на конфиденциалност;
• Инициативност и проактивност.

Ние Ви предлагаме

• Въвеждащо практическо обучение;
• Работа в екип от професионалисти и възможности за усъвършенстване на знанията и уменията.
• Трудов договор с фирма Стартинг Пойнт ЕООД

Информация за контакт

Телефон: 0878 13 86 39

ITCD 2024 Employers