"Оптима Бизнес" ЕООД
между 5 и 10 служителя Кандидатстване Виж работодателя
Специалист дигитален маркетинг
София

София длъжност на пълно работно време

За нас

Поради разширяването дейността нa фирмата си търсим креативен колега, който иска да се развива и работи в сферата на дигиталния маркетинг дългосрочно.

Отговорности

Основни задължения:
• Създаване на рекламни кампании, страници, рекламни материали, текстове, криейтиви и друго маркетингово съдържание;
• ЗАДЪЛБОЧЕН ОПИТ в създаване и управление, поддържане и оптимизиране на рекламни кампании във Facebook, Google Ads и Insta, както и др. канали;
• Поддръжка на социални мрежи и управление на цялостно онлайн присъствие;
• Организиране на имейл кампании към настоящи и потенциални клиенти;
• Изготвяне на справки за ефективността на кампаниите;
• Поддържане на уебсайтовете на дружеството, чрез добавяне на нова информация;
• Обработка на графични изображения и/или видеа;
• Активна комуникация с останалите членове на екипа.

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
• ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН ОПИТ в работата с кампании в Google Ads;
• ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН ОПИТ в работата с кампании във Facebook;
• Опит в в работата с имейл кампании;
• Желание за развитие в сферата на дигиталния маркетинг;
• Предимство е опита при работа с PhotoShop, Adobe Illustrator, Wordpress и други.

Ние Ви предлагаме

Ние предлагаме:
• Възможност за надграждане на професионалните умения и опит;
• Работа в динамична работна среда, изградена от млад и амбициозен екип;
• Трудов договор с конкурентно възнаграждение;
• Пет дневна работна седмица и осем часов работен ден;
• Допълнителни бонуси към основното трудово възнаграждение;
• Работа в офис с удобна централна локация.

Информация за контакт

Телефон: 0888889099

ITCD 2024 Employers