Алфа Консулт България ООД
под 5 заети служителя Кандидатстване Виж работодателя
Специалист доставки
Шумен
От 2000 до 3000 лв.

Шумен длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Описание на позицията

Фирма Алфа Консулт България търси да назначи за свой клиент - производствено предприятие:

за позиция: Специалист Доставки

Описание на длъжността:

• Отговаря за планирането и разпределянето на работата в отдела;
• Отговаря за обучението, развитието и мотивацията на подчинените си;
• Поддържа контакти с доставчици от страната и чужбина;
• Планира,координира и следи заявките и доставките на суровини и материали;
• Проследява поръчки и доставки в ERP с-ма;
• Изготвя и представя съответните справки, отчети и анализи за извършената дейност.

Изисквания към кандидата:

• Подходящо за позицията образование;
• Владеене на английски и/или немски език- предимство;
• Инициативност и умения за взимане на решения;
• Отлични комуникативни умения;
• Готовност за пътуване;
• Компютърни умения MS Office(Excel и Outlook);
• Oпит с ERP системи - предимство;
• Опит със складов софтуер;
• Опит на подобна позиция - минимум 3 години;
• Шофьорска правоспособност B категория.

Телефон за информация: 088 600 6862 - Пресияна Гънева

Алфа Консулт БГ-19 ООД - Лиценз № 2892_10.10.2019

Информация за контакт

Телефон: 0895158133

ITCD 2024 Employers