Лидл България ЕООД & КО. КД
Специалист изграждане на работодателска марка (м/ж)
Равно поле

Равно поле длъжност на пълно работно време

С над 100 магазина и 2 логистични центъра в страната Лидл България вече 10 години затвърждава водещата си позиция като отговорен инвеститор, коректен работодател и предпочитано място за пазаруване, предлагащо високо качество на добра цена.

В ежедневната си работа се придържаме към ясни принципи на уважение и честност, които определят нашите действия и начин на общуване.

Ако искаш да работиш в приятна атмосфера с екип от мотивирани и усмихнати хора, не се колебай и кандидатствай сега!

За нашия офис в с. Равно поле търсим:

Отговорности

• Разработваш и внедряваш маркетингови и комуникационни мерки и инструменти, свързани със стратегията за изграждане на работодателска марка
• Създаваш концепция за участие в различни събития за популяризиране на работодателска марка и участваш в организацията и провеждането им (напр. кариерни събития, конференции и др.)
• Генерираш съдържание за социалните мрежи, свързано с теми в областта на работодателската марка и поддържаш съответните канали
• Координираш фотографи, оператори и графични дизайнери за създаване на материали за целите на работодателската марка
• Създаваш и координираш материали за различни медии, вътрешна комуникация, събития
• Правиш проучвания и анализи, свързани с работодателски практики
• Поддържаш и актуализираш съдържанието на кариерната страница.

Изисквания и необходими умения

• Имаш завършено висше образование - Комуникации, PR, Социални науки, Маркетинг и други;
• Притежаваш професионален опит на сходна позиция;
• Умееш да работиш социални мрежи, да редактираш текстове и да създаваш аудиовизуално съдържание;
• Имаш опит в създаване и изпълнение на комуникационна стратегия и организиране на събития;
• Притежаваш отлични организационни и комуникативни умения и работиш добре в екип;
• Много добри познания, свързани с използването на MS Office пакета са задължителни;
• Предимство е опит в поддръжка на интернет страници и участие в проекти
• Владееш английски език на много добро ниво /мин. B2/.

Ние Ви предлагаме

• Работа в международна компания с възможности за кариерно развитие;
• Въвеждащо обучение;
• Ваучери за храна в размер на 80 лв./месечно;
• Допълнително здравно застраховане;
• Карта Мultisport на преференциална цена;
• 1 ден допълнителен отпуск за рожден ден;
• Подарък и паричен бонус при раждане на дете;
• Работно място – с. Равно поле.

Кандидатствай онлайн сега!

• Ще бъдат разглеждани само кандидатурите, към които има приложени автобиография и мотивационно писмо, затова не забравяйте да ги изпратите;
• С одобрените кандидати ще се свържем лично, затова посочете актуален телефонен номер;
• Всички останали ще получат от нас писмен отговор на посочен от тях имейл.

Лидл България гарантира

• Коректно отношение;
• Дисциплина, точност и прозрачност в трудовите взаимоотношения;
• Пълна конфиденциалност при разглеждането на кандидатурите;
• Пълна защита на личните данни според новата регулация на ЕС и действащото българско законодателство.

*пълния информационен текст за ЗЛД прочети на кариерния сайт на Лидл България.

Информация за контакт

Телефон: 0876 684 151

VCD