Специалист оферти
Казичене

Казичене длъжност на пълно работно време

Ако проявявате интерес в областта на Фасадния инженеринг и желаете да участвате в изграждането на съвременния облик на средата около вас, ние ви предлагаме възможност да се присъедините към нашия сплотен и жизнерадостен екип, заемайки позицията СПЕЦИАЛИСТ ОФЕРТИ.

Отговорности

• Изготвяне на ценови предложения и количествени сметки;
• Осъществяване на комуникация и провеждане на срещи с инвеститори, проектанти, доставчици и подизпълнители
• Контрол на разходите за материали и предоставени услуги;
• Уточняване на технически детайли и решения в пряка връзка с архитекти и инвеститори;
• Анализиране на тенденциите на строителния пазар;
• Предложения за оптимизация и развитие на компанията;
• Работа със специализиран софтуер.

Изисквания и необходими умения

- Средно или Висше инженерно образование /в областта на строителството е предимство/ ;
- Професионален опит в изготвяне на оферти в строителството;
- Компютърна грамотност – AutoCAD, MS Office.
- Ползване на английски език на работно ниво – писмено и говоримо, е предимство.
- Организираност и умение за приоритизиране на задачите;
- Екипност и лоялност към колегите и фирмената политика.

Ние Ви предлагаме

• Възможност за професионална реализация в българска компания, в екип от доказани професионалисти, с дългогодишен опит във фасадната индустрия.
• Възможност за работа по предизвикателни проекти, които се превръщат в най-знаковите сгради в България.
• Динамична работна среда.
• Коректни трудово-правни отношения.
• Възможност за работа в режим на палаващо начало и край на работното време.
• Пакет от допълнителни социални придобивки:
 Допълнително здравно осигуряване с възможност за включване на членове на семейството,
 Ваучери за храна в размер на 200 лв.,
 Възможност за включване в програма Мултиспорт,
 Отстъпки при партньори на фирмата,
 Екипни събития.
• Вътрешнофирмени обучения, които ще ви позволяват да надграждате професионалните си знания и да сте запознати с новостите във фасадния бранш.

Ако това предложение представлява интерес за Вас, ще се радваме да получим Вашето CV.

ТАЛ Инженеринг ЕООД е администратор на лични данни, по смисъла на Закона за защита на личните данни (ЗЗЛД) и Регламент (ЕС) 2016/679.
При кандидатстване за вакантна позиция, доброволно предоставяте лични данни, които попадат под специален режим на защита. Изпращайки кандидатурата си, Вие потвърждавате, че сте информирани и предоставяте съгласието си за обработване на личните Ви данни за целите на конкретния подбор.
Предоставените от Вас лични данни ще бъдат обработвани само с цел осъществяване на предварителна селекция на подходящи кандидати за заемане на вакантната позиция и провеждане на интервюта с тях, както и за реализиране на законните интереси на дружеството, във връзка с евентуално бъдещо сключване на трудов договор. Предоставените лични данни ще бъдат съхранявани до приключване на подбора за конкретната позиция и няма да бъдат предоставяни на трети лица. Предоставените лични данни няма да се съхраняват и използват в подбор за други вакантни позиции, обявени от Администратора. Ако друга вакантна позиция представлява интерес за Вас, моля изпратете отново кандидатурата си.

Информация за контакт

Телефон: 0899902279

ITCD 2024 Employers