Пощенска банка / Юробанк България АД
more than 300 служителя Apply See employer
Специалист продажби и касово обслужване - гр. Варна
Варна
full-time

Варна full-time

Job Description

Ние сме ПОЩЕНСКА БАНКА, в която високо ценим и споделяме:

Вдъхновяващо ЛИДЕРСТВО с непрекъснат стремеж към иновации;

Доказана СТАБИЛНОСТ съчетана с ефективност, традиция и модерност;

Динамично РАЗВИТИЕ свързано с нови предизвикателства и перспективи;

Изключителна ЕКИПНОСТ изградена на взаимно доверие и подкрепа.

Имаме над 30-годишно успешно присъствие сред лидерите на банковия пазар в България. Ние сме модерна универсална банка, която предлага иновативни продукти и финансови решения на своите клиенти.

За нас най-важни са хората! Отваряме вратите си за успешна реализация на амбициозните и талантливите, които имат шанс да израстват в компанията и да станат утрешните успешни лидери.

Присъедини се към нас и бъди част от екипа на Пощенска банка!

Пощенска банка е точното място за ТЕБ!

За работа в клон на банката за град Варна, ПОЩЕНСКА БАНКА търси да назначи отговорен, мотивиран и продажбено-ориентиран:

СПЕЦИАЛИСТ ПРОДАЖБИ И КАСОВО ОБСЛУЖВАНЕ

Основните отговорности за позицията са:

Предлагане на пълната гама от банкови продукти и услуги за физически лица;
Ежедневно обслужва настоящи клиенти и отговаря за привличането на бъдещи такива;
Извършване на касови и безкасови операции при стриктно спазване на действащите процедури и правила;
Проактивно участие в кампании, организирани с цел продажба на продукти и услуги.

Изисквания за позицията са:

Завършено висше образованиe или в процес на придобиване;
Професионален опит в банка или друга финансова институция се счита за предимство;
Отлични комуникативни умения;
Придобити продажбени умения;
Мотивация за постигане на резултати;
Владеенето на английски език е предимство;
Компютърна грамотност (MS Office).

Предлагаме ти:

Конкурентно за сферата възнаграждение и допълнително финансово стимулиране;
Структурирано въвеждащо обучение за всички нови служители;
Допълнително здравно и пенсионно осигуряване;
Застраховка "Живот";
Осребряване на разходи за лекарствени средства (с годишен лимит);
25 дни платен годишен отпуск + 1 допълнителен ден, подарък за рожден ден
Карта Multisport и CoolFit на преференциална цена;
Възможност за индивидуално кариерно консултиране;
Преференции при ползване на банковите ни продукти;
Програма „We attract” с предвиден бонус при успешна препоръка;

Ако желаеш да бъдеш част от успеха на ПОЩЕНСКА БАНКА и да откриеш вселена от нови възможности, изпрати автобиография и актуална снимка.

Контакт ще бъде осъществен с всички кандидати, одобрени след предварителен подбор, при пълна конфиденциалност.

ITCD 2024 Employers