Ди Енд Джи Компютри ЕООД
между 5 и 10 служителя Кандидатстване
Специалист продажби на IT техника
Варна
От 1000 до 1500 лв.

Варна длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

"Ди енд Джи Компютри" е създадена през 1992 г. и е със седалище в гр. Варна. Основната дейност на фирмата е насочена към комплексни решения в сферата на компютърната техника, асемблиране на компютърни системи, консултации в сферата на информационните технологии, изграждане на локални мрежи, продажба на лицензиран софтуер и сервиз на компютърна и копирна техника. Благодарение на активната си дейност, фирмата е придобила множество сертификати и признанието на клиентите си.

За нашия магазин в гр. Варна търсим Специалист продажби на компютърна и офис техника. Очакваме кандидат с минимум 3 години опит в продажбите на IT продукти.

Отговорности

- Консултиране на клиентите ни относно предлаганите от нас продукти и услуги
- Извършване на продажби, включително и такива на изплащане/лизинг
- Приемане и предаване на техника за/от ремонт
- Контакти с нашите клиенти по телефон и електронна поща
- Работа с внедрената ERP система

Изисквания и необходими умения

- Добра комуникативност и позитивна настройка към клиентите и екипа;
- Енергичност и отлични комуникативни умения;
- Отговорност и висока степен на лична дисциплина;
- Ефективност и прецизност при изпълнение на поставените задачи;
- Мотивация и целеустременост
- Добро владеене на английски език

Ние Ви предлагаме

- Въвеждащо обучение и периодични обучения за повишаване на квалификацията;
- Мотивиращо възнаграждение – основна заплата и бонуси за постигнати резултати;
- Преференциални цени при пазаруване от магазина;
- Постоянен трудов договор и сигурност на дохода;
- Комфортна и приятна работна среда сред множество IT продукти.
Careerdays.bg