HRS Bulgaria
Специалист продажби в хотелски комплекс
Банско

Банско длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!

Наш партньор е един от най-големите и луксозни комплекси в Югозападна България за почивка и забавление, предоставящ разнообразие от услуги за своите гости.

Те не спират да развиват своята дейност и екипи и в тази връзка за тях в момента търсим опитен, ориентиран към резултати търговец към отдел Маркетинг и продажби за позиция:

Специалист Продажби

Задължения и отговорности:

Организира и участва в продажбите на пакети за настаняване и други големи и корпоративни мероприятия;
Търси и привлича нови клиенти чрез различни канали и проактивен подход, осъществявайки директни продажби;
Организира и провежда срещи с гости на място в комплекса и представя всички предлагани услуги на територията му;
Участва в създаването на цялостна стратегия за продажби за годината;
Проучва и проследява пазарите и цените на аналогичните услуги при конкурентите;
Изготвя отчети за изпълнението на годишните планове и периодични анализи в областта на продажбите;
Представя дружеството на изложения, форуми и други събития;
Води активна комуникация с туристически и маркетингови агенции, както и други партньори и клиенти;
Участва в цялостната организация на събития и други мероприятия във връзка целите на компанията.

Компанията предлага:

Конкурентно стабилно възнаграждение;
Безсрочен трудов договор и пълни осигуровки;
Пет дневна работна седмица с възможност за гъвкаво работно време в диапазона: 8:00 -17:00 ; 9:00 -18:00 ; 10:00 -19:00 часа;
Настаняване и частично изхранване в рамките на комплекса;
Организиран фирмен транспорт;
Възможности за дългосрочност в професионалните отношения и кариерно развитие.

Основни изисквания:

Завършено висше образование по туризъм, хотелиерство, маркетинг или сродна специалност;
Поне 3 години опит в продажбите в сферата на туризма или хотелиерството;
Отлични комуникационни и презентационни умения;
Умения за преговори и убеждаване;
Проактивност, самостоятелност и отговорност в изпълнение на задачите;
Владеене на английски език на ниво не по-ниско от B2;
Владеене на други чужди езици е предимство.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers