Специалист, проекти - козметика и битова химия
Sofia
full-time

Sofia full-time

Job Description

За наш клиент, компания, занимаваща се с внос на суровини за козметичния бранш, фармацията и битовата химия, търсим да назначим Специалист, проекти козметика и битова химия.

Задължения:

• Представя и популяризира суровините и продуктите внасяни от фирмата сред българските производители.
• Подпомага клиентите при разработка на рецептури, създаване и внедряване на продукти.
• Отговаря за планирането, изпълнението и контрола на проектите.
• Осъществява и поддържа контактите с клиентите по технически и технологични въпроси.
• Координира получаването на техническа информация от международните доставчици на фирмата и запознава с нея българските ни клиенти.
• Поддържа база данни за продуктите.
• Отговаря за правилното съхранение на продуктите в складовете на фирмата, следи наличностите и сроковете на годност.
• В сътрудничество с международните ни партньори организира получаването и поддържането на документацията на продуктите и обезпечаването на клиентите ни в България с необходимата им информация и документация.

Изисквания:

• Висше техническо образование съпоставимо с естеството на работата.
• 1+ години релевантен опит.
• Владеене на английски език – писмено и говоримо на работно ниво.
• Добра компютърна грамотност, работа със софтуер за продажби и склад
• Кoмуникативна личност с умения за работа в екип

Ако проявявате интерес и желаете да кандидатствате, моля, изпратете автобиография чрез онлайн формата за кандидатстване.

Благодарим за интереса! Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Подборът се извършва от JobTiger, удостоверение No. 2547, 08.06.2018.

ITCD 2024 Employers