Специалист ,,Техническа поддръжка"
София
длъжност на непълно работно време

София длъжност на непълно работно време

Описание на позицията

Международен, дългогодишен и установен на пазара производител на комплексни метални механични компоненти, оставил забележителна следа в глобален мащаб, предоставяйки на своите бизнес клиенти висококачествени продукти и решения.

За техния постоянно разрастващ се екип търсим:

Служителят ще отговаря за поддържането на промишленото оборудване и съоръжения в отлично техническо състояние за осигуряването на безавариен работен процес. Също така отговорностите на позицията включват изготвянето на графици за провеждането на технически прегледи и профилактика.

Experience:

- Минимална степен на образование - средно-специално образование Механика, Мехатроника или Машиностроене;
- Минимум 2 г. опит на релевантна позиция;
- Опит с MS Office и ERP система;
- Познаване на стандарти за качество и правила за безопасност, хигиена и противопожарна безопасност;

Offer:

- Отлично възнаграждение;
- Ваучери за храна;
- Доп. здравно осигуряване;
- Редовно преразглеждане на заплата;
- Обучения и възможности за развитие!

*Компанията предлага пакет за релокация за кандидати, които искат да се преместят!

Ако търсите дългосрочна заетост в стабилна международна компания, ще се радваме да ми изпратите Ваше актуално CV!
Конфиденциалността на получените кандидатури е гарантирана спрямо изискванията за закона за личните данни.. Само одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатите не заплащат такси на агенцията – услугите са абсолютно безплатни!
БУЛУЪРК КЪМПАНИ ООД – агенция за IT подбор (лиценз No 2107 от 01.09.2016, издаден от МТСП).

POSITION CATEGORY:
Others

ITCD 2024 Employers