EVN България – Твоята енергия. Твоето бъдеще.
Специалист, технически контролинг
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

Отговорности

- Подпомагане планирането и реализацията на годишни, средносрочни и дългосрочни програми за инвестиции и ремонт;
- Изработване на икономическа оценка на проекти, анализ на отклоненията и въвеждане на мерки за корекции и оптимизация;
- Организация на инвестиционен мениджмънт в SAP и планиране на капацитет;
- Подпомагане на отделите при планиране на оперативните разходи за дейностите им;
- Подкрепа при оптимизиране на дейността и процесите на проектните ръководители и отделите;
- Развитие и създаване на вътрешни и външни доклади - стандартни и извънредни.

Изисквания и необходими умения

- Висше техническо и/или икономическо образование;
- Минимум 1 година професионален опит на подобна позиция, съчетан с подчертан интерес към проектите;
- Познания в сферата на счетоводството и бюджетирането;
- Опит при работата и разработването на изчислителни модели ще се счита за предимство;
- Отлични умения за работа с Excel и много добро познаване на останалите продукти от MS Office пакета;
- Опит в работата със статистически програмни продукти и/или SAP ще се счита за предимство;
- Добро владеене на английски език - писмено и говоримо;
- Аналитична мисъл, инициативност, добри организационни умения и готовност за работа в екип.

Ние Ви предлагаме

- Възможност за реализация в стабилна международна компания.
- Утвърдени правила и стандарти на работа.
- Въвеждащо обучение, ментор и индивидуален план за работа в пробния период.
- Здравна застраховка за сметка на работодателя за всеки сътрудник, както и здравна застраховка за членове на семейството на преференциални цени.
- Допълнителни средства за лятна почивка, за Великден, Коледа, Ден на енергетика, финансова подкрепа при раждане на дете;
- Система за гъвкаво работно време, работа от разстояние и допълнителни дни отпуск;
- Фирмени обучения, тиймбилдинги, събития за сътрудниците и техните семейства и др.

Срок за кандидатстване: 30.04.2024

Ако това предложение Ви е заинтригувало, изпратете ни подробна автобиография, като използвате бутона „Кандидатствай“.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Информираме Ви, че дружествата от групата на EVN България са администратори на лични данни по смисъла на Общия регламент за защита на данните и Закона за защита на личните данни. Обработването на Вашите лични данни е с цел подбор на персонал и е на основание на предприемане на стъпки по искане от субекта на данните (т.е. Вие) преди сключването на договор. Срокът на съхранение е шест месеца след приключване на подбора. Събирането на личните данни е изискване при подбор на персонала и непредоставянето им ще доведе до невъзможност за следващи действия от страна на дружествата. Можете да се запознаете с нашата Декларация за поверителност на дружествата от групата на EVN България за кандидати за работа на сайта на дружеството.

Информация за контакт

Телефон: 032/ 301 491

ITCD 2024 Employers