HRS Bulgaria
Специалист технологични процеси - ХВП
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Нашият клиент е модерна и иновативна компания, чиито продукти са разпространени в над 46 държави. Във връзка с разрастването на професионалното им семейство, търсим:

Специалист технологични процеси

Отговорности:

Контролира спазването на технологията на производството;
Дава предложения за подобряване на производствените процеси;
Подготвя инструкции за работните станции;
Участва при анализиране на качеството на продукцията;
Съдейства при обучението и повишаване квалификацията на работниците и служителите;
Актуализира и координира техническата документация за производството на продукта.

Компанията предлага:

Шанс да правите това, което обичате и да сте финансово удовлетворени;
Трудов договор на пълни осигуровки;
Стандартно работно време;
Допълнително здравно осигуряване;
Ваучери за храна на максимална стойност;
Възможност за развитие в иновативна компания.

Изисквания:

Минимум 2 години опит на сходна позиция в ХВП;
Висше образование;
Владеее на MS Office;
Трудова дисциплина и умение за работа в екип.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор. HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers