„Виваком България“ ЕАД
Стажант дигитален пърформанс – гр. София
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Ти си нетърпелив да се потопиш в професионалния свят и да покажеш какво можеш още от първия си ден. Не търси повече! Лятната стажантска програма на Vivacomе тук за теб! Представяме ти един успешен проект и страхотна възможност да опознаеш бизнес средата отблизо в динамичния свят на телекомуникациите.

Ако искаш да напишеш своята история на успехa и имаш UNLIMITED мотивация за развитиe, то тогава стани нашия VivaSuper герой като:
Участваш в създаването на wireframe и web страници в сайта на компанията
Участваш в онлайн представянето на услугите и инициативите на www.vivacom.bg
Участваш в измерването и проследяването на посещенията и активността на потребителите
Актуализираш информацията за продуктите и услугите
Инициираш активности за промяна user experience на потребителите

Ще се радваме да се срещнем с теб, ако ти си:
Студент 2ри курс или имаш завършена бакалавърска степен Маркетинг или Информатика
Креативен
Комуникативен
Отговорен
Имаш умения при работа с MS Office, както и отлично ниво на английски език
С интереси в сферата на дигиталните маркетингови комуникации, HTML, Photoshop
Екипен играчи, готов да разбива стереотипите и да разкрива нови хоризонти

В замяна на твоите GIGA идеи, ние ще ти предложим:
Платен стаж на трудов договор с разнообразни придобивки
Ваучер за мобилно устройство
Различни обучения за придобиване на специфични умения
Работа по реални проекти на компанията
Възможност да продължиш кариерата си в компанията
Изява и реализация в нашата бизнес среда
Екип от млади, талантливи и вдъхновени професионалисти, готови да те подкрепят
Участие в доброволческа инициатива, състезания, игри и други изненади

Стажът е с продължителност 3 месеца и с хибриден режим на работа.

Звучи ли това като предизвикателство, което ти си готов да приемеш?

Включи се сега в Лятната стажантска програма на Vivacom. Натисни бутон „Кандидатстване“ и изпрати своята автобиография не по-късно от 30 април 2024г.

Не чакай, възможността те очаква!

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

ITCD 2024 Employers