Хитачи Енерджи България ЕООД
Стажант - "Манипулант, отдел Бояджийна"
Севлиево
стаж на пълно работно време

Севлиево стаж на пълно работно време

За нас

В Хитачи Енерджи нашата цел е постигането на устойчиво енергийно бъдеще за всички. Ние осигуряваме енергия за нашите домове, училища, болници и заводи. Елате при нас и работете с прекрасни хора, докато учите и се развивате в проекти, които имат реално въздействие върху нашето общество. Донесете вашата страст, донесете вашата енергия и бъдете част от глобален екип, който цени една проста истина: Многообразие + Сътрудничество = Големи иновации

Отговорности

Подпомага колегите в ежедневната работа;
Почиства и подготвя детайлите или частите за машинно или ръчно боядисване;
Спазва изискванията за подготовка, употреба, съхранение и изхвърляне на бои, грундове, лакове и други спомагателни вещества или химикали;
Спазва приложимите работни процедури и инструкции;
Отговаря за чистотата на работното място спрямо принципите на 5S;
Работи с производствена документация (таблет/хартиен вариант);
Изпълнява и други задължения пряко свързани с работата.

Изисквания и необходими умения

Средно образование (техническо ще бъде предимство);
Сръчност, изпълнителност и отговорност;
Внимание към детайла;
Гъвкавост и мотивация за работа;
Умение за работа в колектив;
Възможност за работа на сменен режим на работа.

Ние Ви предлагаме

Платен 3 месечен стаж и трудов договор;
Възможност за преминаване на постоянен договор;
Ваучери за храна;
Организиран транспорт до работното място от Габрово, Ловеч и Велико Търново;
Стаж в утвърдена международна компания.
ITCD 2024 Employers