Стажант с административна длъжност в Агро Търговия
София
стаж на пълно работно време
От 500 до 1000 лв.

София стаж на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

- Мулти Агро ООД е млада, просперираща, българска копмания, която се занимава с внос/износ - търговия - на агрикултури от типа маслодайни, семена, и ядки.
- Главният и най-продаван продукт е сусамови семена, койте бива отглеждан и преработван на собвствени земи в Судан, Северна Африка. Там фирмата разполага още и с фабрика за преработка на агрикултури.
- Мулти Агро се разраства бързо и вече разполага с офиси в няколко и други Африкански държави - Танзания, Етиопия, Замбия.

Отговорности

∙ Contact new prospects to present and promote the company's products

∙ Follow up the company’s specific sales process and prepare contracts

. Administrative work – following up contracts, meeting documentation deadlines & emailing with African agents involved in the process

. Ready to travel abroad & participate in European exhibitions to promote the company’s range of products

Изисквания и необходими умения

· Fluent knowledge of both Bulgarian and English;
· Knowledge in MS Office (Excel, Power Point, MS Word);
. Good communication skills;
. Attention to details (crucial);
. Past experience in sales (advantage);
. Negotiation skills (advantage)

Ние Ви предлагаме

. Office in central location – centre of Sofia
. Base salary + Commissions Structure
. Travels abroad
Careerdays.bg