Тимс фуудс ЕООД
Супервайзор пакетиране на готова продукция
Хасково

Хасково длъжност на пълно работно време

Тимс Фуудс ЕООД е семейна компания развиваща се в сферата на хранително вкусовата индустрия. Основана през 1991 година, с постоянно разширяващо се портфолио, компанията е утвърден партньор на големите търговски вериги в над 20 държави в Европа и Азия. Оперира под брандовете ТИМС и Cake mania.
Мисията ни е чрез продуктите които произвеждаме да превърнем всеки делничен ден в празник. Нашите ценности са трудолюбие, загриженост и развитие.

Отговорности

- Контролира процеса по пакетиране на готовата продукция;
- Следи за стриктното спазване на хигиенно санитарните норми в зоната;
- Налага спазването на фирмените стандарти за качество и работата според инструкциите за качество;
- Отговаря за ефективната работа на персонала в зоната;
- Следи и при нужда, настройва механизирана пакетираща линия;
- Мотивира, оценява и развива служителите в зоната;
- С професионалното си поведение и отношение служи за пример на екипа;

Изисквания и необходими умения

- предимство е средно техническо образование;
- не е необходим предишен опит;
- желание за обучение;
- мотивация за дългосрочен ангажимент;
- възможност за работа на дву сменен режим (едната смяна е изцяло нощна);

Ние Ви предлагаме

- конкурентно заплащане;
- служебно облекло;
- ваучери за храна;
- професионално развитие;

Информация за контакт

Телефон: 0888366770

ITCD 2024 Employers