Енко Вендинг OOД
Търговски администратор – гр. София
София

София длъжност на пълно работно време

Удоволствието от автентичното еспресо е следствие от вниманието към всеки детайл от зърното до чашата. Нашите компетенции в областта на кафето стъпват на повече от 20 годишен опит.
Енко Вендинг ООД има две основни бизнес направления:
1. Дистрибуция на кафе Baristo: блендовете Baristo са изпечени и опаковани близо до красивия италиански град Генуа - пристанище с традиции в търговията с кафе. В България, Baristo предлага цялостни кафе решения за различните търговски канали: ХоРеКа, ритейл, офиси, петролен канал и вендинг. Компанията има национално покритие с 7 регионални офиса със собствена търговска, административна, сервизна и логистична функция.
2. Производство на кафе в собствена фабрика за кафе с над 30-годишен опит. Освен създадените и наложени търговски марки Elia, Tezzoro, Kiva Han, фабриката е спечелила доверието и на много компании, произвеждайки собствените им марки кафе.

Ако искате да сте част от екипа ни с аромат на кафе, имаме предложение за Вас.

Отговорности

Описание на позицията:
Търговски администратор е част от екипа, базиран в Централен офис, който отговаря за администриране на продажби към клиентската мрежа в обособения регионален офис София.

Основни отговорности:
o Комуникация с клиенти – приемане на поръчки и обслужване на продажби на място в офиса;
o Изписване на стоки за продажба от складова програма;
o Издаване на счетоводни документи;
o Работа с касов апарат и POS терминал, отчитане;
o Обработка на запитвания и пренасочване към отговорните колеги;
o Подготовка и изпращане на поръчки по куриер.

Изисквания и необходими умения

Търсим човек, който има:
o Средно или висше образование за предпочитане икономическо;
o Умение за боравене с документи;
o Базови търговски умения;
o Много добра компютърна грамотност (MS Office), работа с офис техника;
o Опит в работа със складов софтуер би бил предимство.

Освен това е необходимо да e:
o Организиран, динамичен, отговорен и лоялен;
o Умее да работи в екип и да се концентрира в динамична среда;
o Припознава ценностите на марката и би се чувствал лично ангажиран да бъде неин посланик;
o Запазва позитивната си енергия, независимо от затрудненията.

Ние Ви предлагаме

- Обучение и възможност за допълнителна професионална квалификация;
- Постоянно работно място в гр. София;
- Фиксирано трудово възнаграждение (отговарящо на длъжността) и бонусна схема;
- Осигурен от фирмата транспорт до/от работното място.

Информация за контакт

Телефон: 9621000

ITCD 2024 Employers