Търговски Представител Бизнес Продажби - Малък и Среден Бизнес, гр. Дупница
Дупница

Дупница длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Най-подходящия момент да се присъединиш към иновативния и динамичен свят на телекомуникациите е точно сега. В Теленор България ще се развиваш.Ще откриваш нови перспективи. Ще бъдеш част от бъдещето всеки ден. Направи го по-добро заедно с нас.

Описание на ролята:

Отговаря за продажбите на продукти и услуги на Бизнес клиентите на Теленор. Стреми се към утвърждаване на стабилни и дългосрочни взаимоотношения с тях, поддържане на тяхната удовлетвореност и генериране на печалби за компанията

Основни Задължения:

• Открива нови потенциални корпоративни клиенти от малкия и среден бизнес.
• Активно използва възможностите за продажба и увеличаване на приходите от съществуващи клиенти и подсигурява достигане на месечните цели.
• Продава продуктите и услугите от портфолиото на Теленор на клиенти от малкия и среден бизнес.
• Поддържа дългосрочна и значима бизнес връзка с корпоративни клиенти.
• Подготвя предложения и води преговори относно договорите за корпоративни клиенти.
• Подготвя и провежда презентации на нашите продукти и услуги.
• Подготвя отчети и прогнози за пазара и печалбите.

Изисквания за позицията:

• Диплома за завършено висше образование в сферата на Икономиката или Търговията
• Познаване на българския корпоративен пазар ще се счита за предимство
• Много добри умения за водене на преговори и презентиране
• Лоялен и добре организиран човек, на когото може да се разчита
• Силно мотивиран и умеещ да поставя приоритет върху няколко задачи едновременно
• Умения за работа с компютър
• Чиста шофьорска книжка и възможност за пътуване

Ние предлагаме:

• Позитивна работна обстановка, предразполагаща към постигане на високи резултати.
• Гъвкаво работно време
• Бонус, базиран на личното представяне
• Преференциални цени за мобилни апарати и аксесоари
• Преференциални цени за мобилни услуги
• Ваучери за храна
• Служебен автомобил
• Допълнително здравно осигуряване

ПРЕДИЗВИКАЙ СЕБЕ СИ! ОТКРИЙ НОВИ ВЪЗМОЖНОСТИ!

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатурите се разглеждат при пълна конфиденциалност и при спазване на приложимото законодателство относно обработването на лични данни.

ITCD 2024 Employers