Търговски сътрудник
София

София длъжност на пълно работно време

За нас

Dynamic Talent Management е бързоразвиваща се компания със специален фокус върху аутсорснатия HR.
Нашият стремеж е да намерим и удовлетворим както желанието на нашите клиенти, така и да подкрепим Вас като кандидати в адаптацията и развитието Ви на работното място. Истински вярваме, че с общи усилия можем да направим чудеса!
За козметичен център търсим отговорен, организиран и комуникативен човек за позицията Търговски сътрудник. Ако обичаш работата с хора и имаш интерес в сферата на красотата и естетиката, тази възможност е точно за теб. В случай, че се разпознаваш – продължавай да четеш!

Отговорности

• Поддържане на търговски отношения с вече съществуващите клиенти;
• Информиране на клиентите за продуктите на компанията, относно тяхната употреба и предимства;
• Дистрибутиране на продуктите на компанията;
• Съдействие на клиентите при възникване на въпроси и проблеми относно продуктите;
• Пакитиране на доставките и изпълнение на поръчките;

Изисквания и необходими умения

• Трудов опит на сходна позиция;
• Сертификат за успешно преминат професионален курс в козметичната сферата – предимство;
• Завършено висше образование;
• Добра компютърна грамотност – Microsoft Office.
• Опит със софтуерите на Speedy и Еконт;
• Шофьорска книжка.

Ние Ви предлагаме

• Отлични условия на труд;
• Трудов договор на пълен работен ден отговарящ на реалния Ви доход;
• Много добро възнаграждение + бонус при постигнат таргет по време на търговски кампании;
• Работно време – 5 дни (40 часа) седмично;
• Служебен автомобил;
• Служебен телефон;
• Млад и динамичен екип.
В случай, че ти си отговорна личност и комуникацията с клиенти ти доставя удоволствие, изпрати ни своето актуално CV.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Компанията притежава Лиценз за посредническа дейност по наемане на персонал, издаден от Министерство на труда и социалната политика №3417/13.10.2022

Информация за контакт

Телефон: 0882732728

ITCD 2024 Employers